{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 4715SL-05W-B40-D00 |
| Výkon: | 12.5W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.67A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | NMB |
| Otáčky (ot./min.): | 3700 |
| Proudění vzduchu: | 141,9 CFM (4,02 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | 4715SL |
| Statický tlak: | 0.546 in H2O (136.0 Pa) |
| Hluk: | 53.5 dBA |
| Blade_material: | Hliník |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: