{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 4715MS-23T-B50-A00 |
| Výkon: | 14W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Výrobce: | NMB |
| Otáčky (ot./min.): | 2900 |
| Proudění vzduchu: | 102.0 CFM (2.88 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | 4715MS |
| Statický tlak: | 0,283 v H2O (70,5 Pa) |
| Hluk: | 41 dBA |
| Blade_material: | Polykarbonát (PC), zesílení skelnými vlákny |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: