{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 4715MS-22T-B20-B00 |
| Výkon: | 7W |
| Napětí: | 220V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.06A |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | připojení zástrčky |
| Výrobce: | NMB |
| Otáčky (ot./min.): | 1900 |
| Proudění vzduchu: | 67.0 CFM (1.89 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | 4715MS |
| Statický tlak: | 0.079 in H2O (19.6 Pa) |
| Hluk: | 30 dBA |
| Blade_material: | Polykarbonát (PC), zesílení skelnými vlákny |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: