{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 4715MS-20W-B50 |
| Výkon: | 15W |
| Napětí: | 200V |
| Velikost: | 119 mm x 119 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.14A |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | NMB |
popis_vašich_požadavek: