{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 4715KL-04W-B50-E00 |
| Výkon: | 12W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 1.3A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | NMB |
| Otáčky (ot./min.): | 3600 |
| Proudění vzduchu: | 129.9 CFM (3.68 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | 4715KL |
| Statický tlak: | 0.440 in H2O (109.6 Pa) |
| Hluk: | 50 dBA |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: