{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 4715KL-04W-B49-E50 |
| Výkon: | 8.4W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.9A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | NMB |
| Otáčky (ot./min.): | 3200 |
| Proudění vzduchu: | 118.0 CFM (3.34 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | 4715KL |
| Statický tlak: | 0.330 in H2O (82.2 Pa) |
| Hluk: | 46,5 dBA |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: