{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 4660N |
| OTÁČKY: | 2950 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 4 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 100,1 CFM (2,80 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | – |
| Statický tlak: | 0.363 in H2O (90.0 Pa) |
| Hluk: | 48,0 dB(A) |
| Popis: | AC TUBEAXIAL FAN |
| Napětí - jmenovité: | 230VAC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 119 mm délka x 119 mm výška |
| Další názvy: | 381-2681 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Rukáv |
| Schválení: | CCC, CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 18.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Kov |
| Materiál - čepel: | Kov |
| Životnost @ Temp.: | 40000 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: