{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 4658N-KR1 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 119 mm |
| Proudění vzduchu: | 146 m³/h @ 50 Hz, 170 m³/h @ 60 Hz |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 119 x 119 x 38 mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 119 mm |
| Spotřeba energie: | 18 W @ 60 Hz, 19.5 W @ 50 Hz |
| Hloubka: | 38 mm |
| Hladina hluku: | 44 dB(A) @ 50 Hz, 48 dB(A) @ 60 Hz |
| Rychlost ventilátoru: | 2600 rpm @ 50 Hz, 2950 rpm @ 60 Hz |
| Směr křivky: | Forward |
popis_vašich_požadavek: