{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | EBMPAPST |
| MPN: | 4650N |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 230VAC |
| Otáčky (ot./min.): | 2650 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 94,1 CFM (2,63 m³/min) |
| Hluk: | 46,0 dB(A) |
| Ukončení: | 2 terminály |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 4000N |
| Statický tlak: | – |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 119X38MM 230VAC TERMÍN |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 119 mm délka x 119 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Sintec |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 19.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 131°F (-10 ~ 55°C) |
| Materiál - rám: | Kov |
| Materiál - čepel: | Kov |
| Životnost @ Temp.: | 37500 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
popis_vašich_požadavek: