{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 4414H |
| OTÁČKY: | 4300 RPM |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 141.3 CFM (3.96m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 4400 |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 49,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 119 mm délka x 119 mm výška |
| Další názvy: | 381-2472 4414 H 4414H-ND Q4634150 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 18 ~ 28VDC |
| Výkon (ve wattech): | 8.60W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT), vyztužený skelnými vlákny |
| Materiál - čepel: | Polyamid (PA), nylon, vyztužený skelnými vlákny |
| Životnost @ Temp.: | 57500 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: