{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 4412F/2GL-489 |
| Velikost: | 4.69 x 1 (119 x 25) In. (mm) |
| Ukončení: | Connectorized |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Proudění vzduchu: | 54 CFM (1529 L/Min.) |
| Série: | 4400F Series |
| Rozměry: | 4.69 x 4.69 x 1 In. (119 x 119 x 25 mm) |
| Hladina hluku: | 26 dBA |
| Rychlost: | 1600 RPM |
| Přibližná velikost: | 4.7 x 4.7 In. (119 x 119 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 1 In. (26 mm) |
| Jmenovité napětí: | 12 VDC |
| Konfigurace: | Čtverec |
| Jmenovitý výkon: | 1.2 W |
popis_vašich_požadavek: