{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 4314N/17NT |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 119 mm |
| Proudění vzduchu: | 187m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 119 x 119 x 32 mm |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 119 mm |
| Spotřeba energie: | 4W |
| Hloubka: | 32mm |
| Hladina hluku: | 45 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 2700rpm |
popis_vašich_požadavek: