{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 424J/2HU |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 40 mm |
| Proudění vzduchu: | 38m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 40 x 40 x 28 mm |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 40 mm |
| Spotřeba energie: | 6.9W |
| Hloubka: | 28 mm |
| Hladina hluku: | 54dB |
popis_vašich_požadavek: