{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 424J/2HP |
| OTÁČKY: | 17200 RPM |
| Ukončení: | 4 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 28,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 22.4 CFM (0.627m³/min) |
| Vlastnosti: | Řízení PWM, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | 420J |
| Statický tlak: | 2.129 in H2O (530.3 Pa) |
| Hluk: | 54,0 dB(A) |
| Popis: | FAN 24VDC 22CFM 7.1W 40X28MM |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 40 mm délka x 40 mm výška |
| Další názvy: | 381-2797 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 16 ~ 26.4VDC |
| Výkon (ve wattech): | 7.20W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polyamid (PA), Nylon |
| Životnost @ Temp.: | 60000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.300A |
popis_vašich_požadavek: