{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 412-RS0 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 40 mm |
| Proudění vzduchu: | 10m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 40 x 40 x 20mm |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 40 mm |
| Spotřeba energie: | 900mW |
| Hloubka: | 20 mm |
| Hladina hluku: | 18dB |
| Rychlost ventilátoru: | 6000rpm |
popis_vašich_požadavek: