{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 412/2 |
| OTÁČKY: | 6000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 20,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 5.9 CFM (0.165m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | 400 |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 18.0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 40X20MM 12VDC DRÁT |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 40 mm délka x 40 mm výška |
| Další názvy: | 381-2459 412/2-ND Q1628476 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Sintec |
| Schválení: | CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 10 ~ 14VDC |
| Výkon (ve wattech): | 900mW |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT), vyztužený skelnými vlákny |
| Materiál - čepel: | Polyamid (PA), nylon, vyztužený skelnými vlákny |
| Životnost @ Temp.: | 50000 Hrs @ 20°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: