{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 4114NHU-295 |
| OTÁČKY: | 4400 RPM |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 140,0 CFM (3,92 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 4100NU |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 57,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 24VDC 119X38MM IP68 |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 119 mm délka x 119 mm výška |
| Další názvy: | 381-2803 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | UL |
| Rozsah napětí: | 16 ~ 30VDC |
| Výkon (ve wattech): | 11.00W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 131°F (-20 ~ 55°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Polyamid (PA), nylon, vyztužený skelnými vlákny |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | IP68 - prachotěsnost, vodotěsnost |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: