{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 4114NH6 |
| OTÁČKY: | 8400 RPM |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 259.0 CFM (7.25m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 4100N |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 73.0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 119 mm délka x 119 mm výška |
| Další názvy: | 381-2938 4114NH6-ND Q3398869 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 16 ~ 30VDC |
| Výkon (ve wattech): | 65.0W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Polyamid (PA), nylon, vyztužený skelnými vlákny |
| Životnost @ Temp.: | 62500 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: