{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 3950-KR0 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 92 mm |
| Proudění vzduchu: | 59m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 92 x 92 x 25.4mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 92 mm |
| Spotřeba energie: | 11W |
| Hloubka: | 25.4mm |
| Hladina hluku: | 35dB(A) |
| Rychlost ventilátoru: | 2650rpm |
| Směr křivky: | Backward |
popis_vašich_požadavek: