{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 3650 |
| OTÁČKY: | 2650 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 44.1 CFM (1.23m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 3000 |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 36,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 92X38MM 230VAC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 230VAC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 92 mm délka x 92 mm výška |
| Další názvy: | 3650-ND 381-2925 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Sintec |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 12.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 131°F (-10 ~ 55°C) |
| Materiál - rám: | Kov |
| Materiál - čepel: | Kov |
| Životnost @ Temp.: | 52500 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: