{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 3615RL-05W-B70-E00 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 92 mm x 92 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 1.47A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | NMB |
| Otáčky (ot./min.): | 7200 |
| Proudění vzduchu: | 152.5 CFM (4.32 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | 3615RL |
| Statický tlak: | 1.200 in H2O (298.9 Pa) |
| Hluk: | 62.5 dBA |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: