{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 3615RL-05W-B40-E00 |
| OTÁČKY: | 5700 RPM |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | NMB Technologies Corp. |
| Šířka: | 38.40mm |
| Proudění vzduchu: | 118.6 CFM (3.32m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 3615RL |
| Statický tlak: | 0.751 in H2O (187.0 Pa) |
| Hluk: | 56.5 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 92X38.4MM 24VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 92 mm délka x 92 mm výška |
| Další názvy: | 09238RA-24M-EA-00 3615RL05WB40E00 3615RL05WB40E00-ND |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 14 ~ 27,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 13.40W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 100000 Hrs @ 25°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.560A |
popis_vašich_požadavek: