{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 3600-718 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 92.5mm |
| Proudění vzduchu: | 89m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 92 x 92 x 38 mm |
| Napájecí napětí: | 115 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 92.5mm |
| Spotřeba energie: | 11W |
| Hloubka: | 38 mm |
| Hladina hluku: | 41 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 3100 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 95mA |
popis_vašich_požadavek: