{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 3110KL-04W-B79 |
| OTÁČKY: | 4000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | NMB Technologies Corp. |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 45.9 CFM (1.29m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač zablokovaného rotoru |
| Série: | 3110KL |
| Statický tlak: | 0.258 in H2O (64.4 Pa) |
| Hluk: | 40.0 dB |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 80X25MM 12VDC DRÁT |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 80 mm délka x 80 mm výška |
| Další názvy: | Q4292140 |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 6 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 3.86W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 70000 Hrs @ 25°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.290A |
popis_vašich_požadavek: