{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | NMB |
| Model: | 2406VL-S5W-B79 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 60mm x 60mm x 15mm |
| Současný stav: | 0.14A |
| Délka: | 60 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| výška: | 15 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: