{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SOK MOTOR |
| MPN: | 225FHJ2WYS5-2T01 |
| Napětí: | 380V |
| Současný stav: | 0.3A |
| Výkon: | 110W |
| Délka: | 225 |
| Šířka: | 225 |
| Výška: | 99 |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
popis_vašich_požadavek: