{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SUNON |
| Model: | 2123HST |
| Výkon: | 23/21W |
| Napětí: | 220/204V |
| Současný stav: | 0.14A |
| Délka: | 120.0 |
| Šířka: | 120.0 |
| Výška: | 38.0 |
| drátů: | 2.0 |
popis_vašich_požadavek: