{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 1606KL-04W-B39-L50 |
| OTÁČKY: | 6000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | NMB Technologies Corp. |
| Šířka: | 15,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 6.0 CFM (0.168m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | 1606KL |
| Statický tlak: | 0.145 in H2O (36.1 Pa) |
| Hluk: | 28.0 dB |
| Popis: | FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 40 mm délka x 40 mm výška |
| Další názvy: | 1606KL04WB39L50 1606KL04WB39L50-ND |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 10,2 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 800mW |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.067A |
popis_vašich_požadavek: