{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 15050B2HL |
| Výkon: | 34W |
| Napětí: | 220/240V |
| Velikost: | 150 mm x 150 mm x 50 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.22A |
| Délka: | 150 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| výška: | 50 mm |
popis_vašich_požadavek: