{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SUNON |
| Model: | 124010VM-8 |
| Výkon: | 0.9W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 20 mm x 20 mm x 16 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Délka: | 20 mm |
| Šířka: | 20 mm |
| výška: | 16 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: