{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SUNON |
| Model: | 12038S2H |
| Výkon: | 20W |
| Napětí: | 200/240V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.12/0.11A |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| výška: | 38 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: