{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 11938TB-B0N-LP-00 |
| OTÁČKY: | 3100 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | NMB Technologies Corp. |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 116.5 CFM (3.26m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač zablokovaného rotoru |
| Série: | 11938TB |
| Statický tlak: | 0.401 in H2O (100.0 Pa) |
| Hluk: | 50.0 dB |
| Popis: | FAN 200VAC 119X38MM WR |
| Napětí - jmenovité: | 200VAC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 119 mm délka x 119 mm výška |
| Další názvy: | 4715TS-20W-B50-BM0 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | – |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 17.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Ocel |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.170A |
popis_vašich_požadavek: