{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 11938MB-A0N-EP-00 |
| OTÁČKY: | 2900 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 terminály |
| Výrobce: | NMB Technologies Corp. |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 102,4 CFM (2,87 m³/min) |
| Vlastnosti: | Thermal Overload Protector (TOP) |
| Série: | 11938MB |
| Statický tlak: | 0,310 v H2O (77,2 Pa) |
| Hluk: | 41.0 dB |
| Popis: | FAN AXIAL 119X38MM 100VAC TERM |
| Napětí - jmenovité: | 100VAC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 119 mm délka x 119 mm výška |
| Další názvy: | 4715MS-10T-B5A-B00 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | – |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 14.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Polycarbonate (PC), Fiberglass Reinforced |
| Životnost @ Temp.: | 100000 Hrs @ 25°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.230A |
popis_vašich_požadavek: