{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 109S301 |
| Výkon: | 27/25W |
| Napětí: | 100V |
| Velikost: | 172 mm x 172 mm x 50 mm |
| Současný stav: | 0,33A/0,25A |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 2900/3500 |
| Proudění vzduchu: | 187,3 CFM, 226,1 CFM (5,304 m³/min) |
| Série: | San Ace 172 |
| Hluk: | 51 dBA, 56 dBA |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: