{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Sanyo |
| MPN: | 109S095 |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 100VAC |
| Otáčky (ot./min.): | 2800 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 34,7 CFM (0,972 m³/min) |
| Hluk: | 35,0 dB(A) |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Vlastnosti: | Ochrana uzamčeného rotoru |
| Série: | San Ace 92 |
| Statický tlak: | 0,161 v H2O (40,2 Pa) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 92X25MM 100VAC DRÁTOVÝ |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 92 mm délka x 92 mm výška |
| Typ ložiska: | – |
| Schválení: | CE, CSA, PSE, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 8-7.00W |
| Provozní teplota: | -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 25000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.090A |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
popis_vašich_požadavek: