{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 109S088 |
| OTÁČKY: | 2900 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 81,3 CFM (2,28 m³/min) |
| Vlastnosti: | Ochrana uzamčeného rotoru |
| Série: | San Ace 120 |
| Statický tlak: | 0,216 in H2O (53,9 Pa) |
| Hluk: | 41,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 120X25MM 200VAC DRÁTOVÝ |
| Napětí - jmenovité: | 200VAC |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový - 120 mm délka x 120 mm výška |
| Typ ložiska: | – |
| Schválení: | CE, CSA, PSE, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 12.00W |
| Provozní teplota: | -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 25000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.700A |
popis_vašich_požadavek: