{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 109S054 |
| Výkon: | 9/7W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.05/0.04A |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 2650/3100 |
| Proudění vzduchu: | 22,3 CFM, 26,9 CFM (0,631 m³/min) |
| Série: | San Ace 80 |
| Hluk: | 30 dBA, 33 dBA |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: