{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 109S008UL |
| Výkon: | 14/12W |
| Napětí: | 200V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 2700/3100 |
| Proudění vzduchu: | 83 CFM, 95,4 CFM (2,35 m³/min) |
| Série: | San Ace 120 |
| Hluk: | 40 dBA, 43 dBA |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: