{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 109S008 |
| Výkon: | 14/12W |
| Napětí: | 200V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.09/0.08A |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 3100 |
| Proudění vzduchu: | 95,4 CFM (2,701 m³/min) |
| Hluk: | 43 dBA |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: