{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 109S006 |
| Výkon: | 7W |
| Napětí: | 100V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 1700 |
| Proudění vzduchu: | 53 CFM (1,501 m³/min) |
| Hluk: | 28 dBA |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: