{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 109R0824S402 |
| Výkon: | 2.4W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.1A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 3400 |
| Proudění vzduchu: | 42,4 CFM (1,201 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 48Pa |
| Hluk: | 34 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: