{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 109R0824G4D01 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.2A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 4500 |
| Proudění vzduchu: | 52,97 CFM (1,5 m³/min) |
| Série: | R |
| Hluk: | 40 dBA |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
popis_vašich_požadavek: