{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Sanyo |
| MPN: | 109R0624S401 |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 24VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 4600 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Hluk: | 33,0 dB(A) |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 60 |
| Popis: | VENTILÁTOR 60X25MM 24VDC TACHOMETR |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 60 mm délka x 60 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 12 ~ 27,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 1.92W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 60000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
popis_vašich_požadavek: