{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 109R0612M402 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.06A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Proudění vzduchu: | 12,7 CFM (0,36 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Hluk: | 20 dBA |
popis_vašich_požadavek: