{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 109P1312S101 |
| Výkon: | 15.6W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 127 mm x 127 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 1.3A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 3300 |
| Proudění vzduchu: | 148 CFM (4,191 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 0,472 v H2O |
| Hluk: | 47 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: