{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Sanyo Denki |
| Model: | 109P0424H302 |
| Velikost: | 40 mm |
| Typ: | Bezkartáčový axiální ventilátor |
| Typ tlaku: | 10 mmAq |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 28 mm |
| Série: | 9P |
| Hluk: | 37 dBA |
| Výška: | 40 mm |
| Rychlost: | 8700 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 24 VDC |
| Proudění vzduchu: | 11,3 CFM |
| Jmenovitý výkon: | 2.28 W |
| Materiál pouzdra: | Plastové |
| Styl ukončení: | Drátěné vodiče |
| Aktuální typ: | DC |
| Balení: | Hromadné |
| Tovární balení Množství: | 140 |
| Rozměry rámu - mm: | 40 mm délka x 28 mm šířka x 40 mm výška |
| Část # Aliasy: | 1204085 96M1685 |
popis_vašich_požadavek: