{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 109P0412D601 |
| Výkon: | 2.16W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 40 mm x 40 mm x 20 mm |
| Současný stav: | 0.18A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 11000 |
| Proudění vzduchu: | 10,9 CFM (0,309 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 0,498 v H2O |
| Hluk: | 42 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: