{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 109P0412B3D01 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 40 mm x 40 mm x 28 mm |
| Současný stav: | 0.28A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 10300 |
| Proudění vzduchu: | 13,42 CFM (0,38 m³/min) |
| Série: | P |
| Hluk: | 40 dBA |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
popis_vašich_požadavek: