{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 109P0405H9D01 |
| Napětí: | 5V |
| Velikost: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Současný stav: | 0.16A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 6200 |
| Proudění vzduchu: | 5,3 CFM (0,15 m³/min) |
| Série: | P |
| Hluk: | 25 dBA |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
popis_vašich_požadavek: