{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 109L1712H501 |
| OTÁČKY: | 3050 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 51,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 226,0 CFM (6,33 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 172L |
| Statický tlak: | 0,551 v H2O (137,2 Pa) |
| Hluk: | 47,0 dB(A) |
| Popis: | VENTILÁTOR 172X51MM 12VDC RBLS OTÁČKOMĚR |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Kulatý - průměr 172 mm |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 10,2 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 14.40W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 100000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 1.20A |
popis_vašich_požadavek: